05.06.2005 :: 12:39
Elloos witam was wszystkich po małej przerwie,zapomniałam o blogu,i o wysłaniu smska aktuwującego,i mi bloga zablokowali,a co tam no ale już tu jestem spoowrotem=D Ostatnie dni to takie sobie,moja przyjaciółka Ania..która już nią nie jest..odszczeliła Mi chamówe,tz zaczeła nagadywać wszystkim na mnie i na Mojego chłopaka Grzesia. A to suka..noom więc przestałam się do Niej oddzywać,kiedy do mnie przychodziła miałam zasze wymówki i jush. Ostatnio przyleciała,ja stałam w bramie z Chystapełem zaczeła mi coś pieprzyć czego ją unikam itp,a ja weś spierdalaj zaczeła iść za MNą i coś tma gadać a ja nic,zero zeakcji nom to maniana i się zmyła.. I tak dawno miałam juz z nią zerwać kontakt bo prawie każdy ma o niej złe zdanie!! A niej się pierdoli dziwka..:/ Teraz mam o wiele lepszych znajomych:Grzesiu=*,Mario,Siwy..spoko ziomy i jest cool.. Wczoraj moi rodzice sobie o 20 pojechali do Żarowa na pierdolone Kombi,ble..jak ja tego zespołu nie nawidze..coś okropnego.. Nom więc wolna chata wypas,rodzice odrazu pochechali,telefonix do Mariusza,Grzesia, i Siwego,wzieli dużo płyt i jazzda..było fajno,potem Mario wzioł mój aparat cyfrowy,Grzesiu mnie objoł i oni nam zdjęcia cykali,a potem usunąć nie umieli,także jak stary zobaczy to zdjęcie to będzie złe..a co tam=D. Potem wóde pili SNIRNOFF hehe tak więc fajno było...potem do 24 komp,i oglądałam sama w domciu straszny film,ale śmieszny był że masakira.. Około 1 przyjechali rodzice.. A teraz to siedze sobie sama w domciu,rodzice nad wodą i luss. Zaraz mario i siwy przyjdą A około 14 ide na boisko na festyn. A o 15;55 występ,śpiewam i tańce ale obciach..lipa spódnica i jush Pozdrówka:dla mojej wspaniałej paczki: Grzesia:* Mariusza SiWeGo Oraz wszsytkich który odwiedzająmojego zakręconego blogaska,komentują i wpisują się do księgi gości :*:* Narq all