dejunia13 - komentarze


Elloos witam was wszystkich po małej przerwie,zapomniałam o blogu,i o wysłaniu smska aktuwującego,i mi bloga zablokowali,a co tam no ale już tu jestem spoowrotem=D
Ostatnie dni to takie sobie,moja przyjaciółka Ania..która już nią nie jest..odszczeliła Mi chamówe,tz zaczeła nagadywać wszystkim na mnie i na Mojego chłopaka Grzesia.
A to suka..noom więc przestałam się do Niej oddzywać,kiedy do mnie przychodziła miałam zasze wymówki i jush.
Ostatnio przyleciała,ja stałam w bramie z Chystapełem zaczeła mi coś pieprzyć czego ją unikam itp,a ja weś spierdalaj zaczeła iść za MNą i coś tma gadać a ja nic,zero zeakcji nom to maniana i się zmyła..
I tak dawno miałam juz z nią zerwać kontakt bo prawie każdy ma o niej złe zdanie!!
A niej się pierdoli dziwka..:/
Teraz mam o wiele lepszych znajomych:Grzesiu=*,Mario,Siwy..spoko ziomy i jest cool..
Wczoraj moi rodzice sobie o 20 pojechali do Żarowa na pierdolone Kombi,ble..jak ja tego zespołu nie nawidze..coś okropnego..
Nom więc wolna chata wypas,rodzice odrazu pochechali,telefonix do Mariusza,Grzesia, i Siwego,wzieli dużo płyt i jazzda..było fajno,potem Mario wzioł mój aparat cyfrowy,Grzesiu mnie objoł i oni nam zdjęcia cykali,a potem usunąć nie umieli,także jak stary zobaczy to zdjęcie to będzie złe..a co tam=D.
Potem wóde pili SNIRNOFF hehe tak więc fajno było...potem do 24 komp,i oglądałam sama w domciu straszny film,ale śmieszny był że masakira..
Około 1 przyjechali rodzice..

A teraz to siedze sobie sama w domciu,rodzice nad wodą i luss.
Zaraz mario i siwy przyjdą
A około 14 ide na boisko na festyn.
A o 15;55 występ,śpiewam i tańce ale obciach..lipa spódnica i jush
Pozdrówka:dla mojej wspaniałej paczki:
Grzesia:*
Mariusza
SiWeGo
Oraz wszsytkich który odwiedzająmojego zakręconego blogaska,komentują i wpisują się do księgi gości
:*:*
Narq all


Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
01.07.2006 :: 21:06 :: masq22.stk.net.pl

arek

uwielbiam twoje
zespołył ponieważ lubię wasze piosenki i tylko proszę o wasz autograf z zdjęciem
01.07.2006 :: 21:04 :: masq22.stk.net.pl

arek

uwielbiam twój zespół ponieważ lubię wasze piosenki i tylko proszę o wasz autograf z zdjęciem
25.08.2005 :: 17:23 :: dme63.neoplus.adsl.tpnet.pl

kwiatek13

Mnie też nie było, a ciebie nie ma... szkoda... Pozdrawiam - Kwiat
Ps. w razie czego zajrzyj jednak...
22.06.2005 :: 21:51 :: cii210.neoplus.adsl.tpnet.pl

kwiatek13

Jeszcze raz ja.... hmmmm.... nie ma nowej notki.... czyżbyś znowu zapomniała??!!
U mnie natomiast jest więc zajrzyj... zapraszam!!!!!!!! Pozdrófffffffffffffka od kwiatka....

14.06.2005 :: 16:59 :: chc13.neoplus.adsl.tpnet.pl

kwiatek13

Thx Dejunia, że pamiętałaś o moim blogu i tam zaglądałaś.... Mam nadzieję, że jeszcze wpadniesz bo naskrobałam nową notkę... Trochę długa przerwa, ale miałam zawalony czas... Pozdróffffffffka!!!!!!!!!!! Kwiat
:) :) :) :) :) :) :) :) :) :) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;)
09.06.2005 :: 22:55 :: aiw154.internetdsl.tpnet.pl

Jesteś głupią suką i nie kocham Cię mam inną lepszą laske a z tobą chodze dla zabawy idź się powieś najlepiej . z nami koniec
Talk.pl :: Wróć