dejunia13 - komentarze


Dzisiaj przed pierwszą lekcją.
Patryk znoffu mnie wkurzył.
Tak chyba od początku 6 klasy dokucza Mi.
Niedawno wrzucił mi piórnik do wiadra z wodą,diddla do akwarium z rybkami,plecak do śmietnika,albo latał po całej szkole a mój kochany diddl za 50 złoty też sobie zgigoł w szkole a dziś go wzioł i kopał,
daptał,i przerzucał przez szatnie,to ja wqieniona wziełam jego plecaczek i jeb przez szatnie.
Potem patrzymy a tam jego sok się rozlał po plecaku,chyba jeszcze pół kartonu(dużegoo!!)zostało i on świnia wylał mi to na morde,no nie no przesada,upokorzenie,aż sie poryczałam:/.
Pani mnie zwolniła z jendej lekcji i poszłam do domciu się przebrać,i wysuszyć głowe,to potem się kleiłam z tego obleśnego soku.
Potem to był konkurs o Unii to my z dziewczynami z tyłu pod śnianom sobie siedziałyśmy i się komórkami bawiłyśmy i zdjęcia cykałyśmy..
Potem to nuda.


A co do ciebie niekochana..
Prosisz żebym napisała cuś o sobie no więc tak:
Jestem Daisy mam 13 lat.
Mieszkam w Strzegomiu.
Jestem:
szalona,potrafiąca cieszyć się życiem,szukająca księcia z bajki,i przyjaciół,czasem rozgadana,zaciekawiona światem,odpowiedzialna,tolerancyjna,czsem gadam głupoty,mimo wszytko
wierzę w cuda,szczera,punktualna.

Wrażliwa ze mnie osóbka,łatwo doprowadzić mnie do łez,szanuję innych ludzi iococzekuję tego od innych,jak każdy człowiek popełniam błędy..
Lubię gdy uśmiech gości na mojej twarzy jednak życie nie znasze nam na to pozwala..
FaZoWa Ze MniE OsÓbKa I KtO MniE Zna To WiE
Kocham:pewną osóbkę,oraz mojom ukochaną muzykę:pop,rock,metal,punk,hardcore
A szaleje za I.K
Nom to natyle..
Jak chcesz mnie poznać to zapraszam na gg:6253643 lub na email: Dejunia@interia.pl


Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
10.05.2005 :: 17:12 :: chc54.neoplus.adsl.tpnet.pl

kwiatek13

Siema!!! Spoko blog!!! Tylko strasznie smutny, a ty wydajesz się być wesoła
Pozdrófffffffka od Kwiatka!!!

Ps. www.kwiatek13.talk.pl zapraszam serdecznie!!!!
Talk.pl :: Wróć